Vacances en République tchèque:CZeCOTTourmapsLa Bohême de l‘EstUNESCOVacances activesHoraires

skočit na navigaci | skočit na obsah


non connecté
Ouvrir la session
la choix d'une langue: cn cz de en es fr it jp nl pl ru

Kutná Hora.
fotografie: précédente | suivante

nahoru ^


Kutná Hora - Calendrier des actions

Actions recommandées

(Sladké vánoce)

samedi 2.12.2017  - 6.1.2018

(Kutná Hora)

(Ladovské vánoce)

(Ladovské vánoce)

jeudi 7.12.2017  - mercredi 10.1.2018

Hrádek (Kutná Hora)

(Poznej světové dědictví UNESCO)

(Poznej světové dědictví UNESCO)

vendredi 8.12.2017  - lundi 25.3.2018

(Kutná Hora)

(Putování ostrovem Srí Lanka)

lundi 15.1.2018 17:30

(Kutná Hora)

Recherche des actions

(Jan Tichý - Emoce krajiny)

dimanche 22.10.2017  - 11.3.2018

Galerie de la région de la Bohème méridionale - galerie et collège jésuite (Kutná Hora)

(Jakub Myslín - Stará spektiva)

dimanche 22.10.2017  - 18.3.2018

Galerie de la région de la Bohème méridionale - galerie et collège jésuite (Kutná Hora)

(Barbora Bálková)

dimanche 22.10.2017  - 18.3.2018

Galerie de la région de la Bohème méridionale - galerie et collège jésuite (Kutná Hora)

(Josefina Bakošová - Imago)

dimanche 22.10.2017  - 18.3.2018

Galerie de la région de la Bohème méridionale - galerie et collège jésuite (Kutná Hora)

(Vernisáž výstavy Josefina Bakošová - Imago)

dimanche 22.10.2017  - 18.3.2018

Galerie de la région de la Bohème méridionale - galerie et collège jésuite (Kutná Hora)

(Aurel Klimt - Lajka: od filmu k divadlu a zpět)

(Aurel Klimt - Lajka: od filmu k divadlu a zpět)

dimanche 12.11.2017  - 11.2.2018

Galerie de la région de la Bohème méridionale - galerie et collège jésuite (Kutná Hora)

(Poznej světové dědictví UNESCO)

(Poznej světové dědictví UNESCO)

vendredi 8.12.2017  - lundi 25.3.2018

(Kutná Hora)

(Hana Puchová - kresby, obrazy)

vendredi 5.1.2018  - mercredi 28.2.2018

Galerie Felix Jenewein (Kutná Hora)

(Kurz Krajinomalba akrylem - Provence a Toskánsko)

dimanche 21.1.2018 9:00 - 21.1.2018

(Kutná Hora)

(Lidské tělo a jeho funkce celostním pohledem)

(Lidské tělo a jeho funkce celostním pohledem)

dimanche 21.1.2018 10:00 - 21.1.2018

(Kutná Hora)

(Můj život Cuketky)

dimanche 21.1.2018 16:00

Cinéma Modrý kříž (Kutná Hora)

(Milada)

mercredi 8.11.2017 19:00
dimanche 26.11.2017 19:00
mercredi 13.12.2017 19:00
dimanche 21.1.2018 19:00

Cinéma Modrý kříž (Kutná Hora)

(Tabita - trochu jiný časopis)

lundi 22.1.2018 17:00

Trebišovská (Kutná Hora)

(Listování)

mardi 23.1.2018 17:00

(Kutná Hora)

(Galakoncert operních hvězd - velkoplošná DVD projekce)

mardi 23.1.2018 18:00

(Kutná Hora)

(Tvořivá dílna pro seniorky)

jeudi 25.5.2017 10:00
jeudi 26.10.2017 10:00
jeudi 25.1.2018 10:00

(Kutná Hora)

(Disputace s Janem Mandelíkem)

jeudi 25.1.2018 18:00

(Kutná Hora)

(Ve starém skladu se svítí!)

(Ve starém skladu se svítí!)

jeudi 25.1.2018 18:00

Théâtre municipal Tyl (Kutná Hora)

(Všechny prachy světa)

jeudi 25.1.2018 19:00

Cinéma Modrý kříž (Kutná Hora)

(Mistrovství České republiky v twirlingu 2018)

vendredi 26.1.2018  - dimanche 28.1.2018

Maison d´enfants et de jeunesse (Kutná Hora)

(Turnaj v pexesu)

(Turnaj v pexesu)

vendredi 26.1.2018 14:30 - 26.1.2018

Maison d´enfants et de jeunesse (Kutná Hora)

(82. noční přechod okresem)

vendredi 26.1.2018 18:00

Kutná Hora

(Jubilejní koncertní turné 2018)

vendredi 26.1.2018 19:00

Théâtre municipal Tyl (Kutná Hora)

(Labyrint: Vražedná léčba, 3D)

vendredi 26.1.2018 19:00

Cinéma Modrý kříž (Kutná Hora)

(Maturitní ples V8A Gymnázia Jiřího Ortena)

(Maturitní ples V8A Gymnázia Jiřího Ortena)

vendredi 26.1.2018 19:00

(Kutná Hora)

(Výroční koncert skupiny Vesper - 10 let natvrdo tour)

(Výroční koncert skupiny Vesper - 10 let natvrdo tour)

vendredi 26.1.2018 20:30

(Kutná Hora)

(Zimní Praha)

samedi 27.1.2018

Maison d´enfants et de jeunesse (Kutná Hora)

(Giacomo Puccini - Tosca)

samedi 27.1.2018 18:45

Cinéma Modrý kříž (Kutná Hora)

(Ples kutnohorských fotbalistů)

(Ples kutnohorských fotbalistů)

samedi 27.1.2018 19:00

(Kutná Hora)

(Judas Priest Revival)

samedi 27.1.2018 21:00

Club Tcheque 1 (Kutná Hora)

(Workshop Malování mandaly na plátno)

dimanche 28.1.2018 9:00 - 28.1.2018

(Kutná Hora)

(Pohádky z pařezové chaloupky)

lundi 13.2.2017 10:00
dimanche 28.1.2018 15:00

Théâtre municipal Tyl (Kutná Hora)

(Zoufalé ženy dělají zoufalé věci)

jeudi 18.1.2018 19:00
samedi 20.1.2018 19:00
mercredi 24.1.2018 19:00
dimanche 28.1.2018 19:00

Cinéma Modrý kříž (Kutná Hora)

(Lacan)

mardi 30.1.2018 19:00

Théâtre municipal Tyl (Kutná Hora)

(Tvořivá dopoledne a trénování paměti)

mercredi 3.5.2017 9:00
mercredi 10.5.2017 9:00
lundi 15.5.2017 9:00
mercredi 17.5.2017 9:00
lundi 22.5.2017 9:00
mercredi 24.5.2017 9:00
lundi 29.5.2017 9:00
mercredi 31.5.2017 9:00
mercredi 3.1.2018 9:00
lundi 8.1.2018 9:00
mercredi 10.1.2018 9:00
lundi 15.1.2018 9:00
mercredi 17.1.2018 9:00
lundi 22.1.2018 9:00
mercredi 24.1.2018 9:00
lundi 29.1.2018 9:00
mercredi 31.1.2018 9:00

(Kutná Hora)

(Labyrint: Vražedná léčba)

mercredi 31.1.2018 19:00

Cinéma Modrý kříž (Kutná Hora)

(Nick Cave očima hudebního publicisty Jiřího Černého)

(Nick Cave očima hudebního publicisty Jiřího Černého)

jeudi 1.2.2018 19:00

Blues Café (Kutná Hora)

(Kolo zázraků)

jeudi 1.2.2018 19:00

Cinéma Modrý kříž (Kutná Hora)

(Pololetní prázdniny - Zábavný den v Dominiku)

(Pololetní prázdniny - Zábavný den v Dominiku)

vendredi 2.2.2018 9:00 - 2.2.2018

Maison d´enfants et de jeunesse (Kutná Hora)

(Vernisáž výstavy Velikatema)

vendredi 2.2.2018 17:00

Maison d´association - salla d'exposition (Kutná Hora)

(Mše svatá na svátek uvedení Páně do chrámu - hromnice)

vendredi 2.2.2018 18:00

Église Sainte Barbara (Kutná Hora)

(Prezident Blaník)

vendredi 2.2.2018 19:00

Cinéma Modrý kříž (Kutná Hora)

(Robert Hlavatý band, Moped 56)

vendredi 2.2.2018 21:00

Club Tcheque 1 (Kutná Hora)

(Velikatema)

(Velikatema)

samedi 3.2.2018  - dimanche 18.2.2018

Maison d´association - salla d'exposition (Kutná Hora)

(Zimní vycházka zeměpisného a vlastivědného sdružení)

samedi 3.2.2018 9:10

Kutná Hora

(Malínský karneval)

(Malínský karneval)

samedi 3.2.2018 15:00

Gymnase des Sokols (Kutná Hora)

(Maturitní ples církevního gymnázia)

samedi 3.2.2018 19:00

(Kutná Hora)

(Kozičky, Šťávník Px7, S-T-K)

(Kozičky, Šťávník Px7, S-T-K)

samedi 3.2.2018 20:00

Club Tcheque 1 (Kutná Hora)

(Čertův švagr)

dimanche 4.2.2018 15:00

Théâtre municipal Tyl (Kutná Hora)

(Přednáška z cyklu Poznáváme památky UNESCO)

lundi 5.2.2018 17:30

(Kutná Hora)

(Zahájení kurzu češtiny pro cizince)

lundi 5.2.2018 18:00

(Kutná Hora)

(Místo uzdravení)

lundi 7.11.2016 19:00 - 7.11.2016
lundi 5.12.2016 19:00 - 5.12.2016
lundi 2.1.2017 19:00 - 2.1.2017
lundi 6.2.2017 19:00 - 6.2.2017
lundi 6.3.2017 19:00 - 6.3.2017
lundi 3.4.2017 19:00 - 3.4.2017
lundi 1.5.2017 19:00 - 1.5.2017
lundi 5.6.2017 19:00 - 5.6.2017
lundi 3.7.2017 19:00 - 3.7.2017
lundi 7.8.2017 19:00 - 7.8.2017
lundi 4.9.2017 19:00 - 4.9.2017
lundi 2.10.2017 19:00 - 2.10.2017
lundi 6.11.2017 19:00 - 6.11.2017
lundi 4.12.2017 19:00 - 4.12.2017
lundi 8.1.2018 19:00 - 8.1.2018
lundi 5.2.2018 19:00 - 5.2.2018

Trebišovská (Kutná Hora)

(Mirek Jiřišta - vzpomínkový zábavný večer)

mardi 6.2.2018 18:00

Théâtre municipal Tyl (Kutná Hora)

(Zahájení PC kurzu pro seniory)

mercredi 7.2.2018 10:00

(Kutná Hora)

(Zahájení jarního semestru virtuální univerzity třetího věku)

jeudi 8.2.2018 10:00

(Kutná Hora)

(Hrajeme deskové hry v klubíku)

jeudi 8.2.2018 15:00

(Kutná Hora)

(Přijďte si zahrát Go)

(Přijďte si zahrát Go)

vendredi 9.2.2018 18:00

(Kutná Hora)

(Maturitní ples VOŠ a SPŠ Kutná Hora - E4A / E4B)

(Maturitní ples VOŠ a SPŠ Kutná Hora - E4A / E4B)

vendredi 9.2.2018 19:00

(Kutná Hora)

(František Kasl)

vendredi 24.11.2017 19:00
vendredi 9.2.2018 19:00

Théâtre municipal Tyl (Kutná Hora)

(Animace 2 Výtvarná dílna s Aurelem Klimtem)

samedi 10.2.2018 10:00 - dimanche 11.2.2018 14:00

Galerie de la région de la Bohème méridionale - galerie et collège jésuite (Kutná Hora)

(Stavění sněhuláků)

samedi 10.2.2018 14:00

Kutná Hora

(Lajka: přednáška propagátora kosmonautiky Pavla Toufara)

samedi 10.2.2018 16:00

Galerie de la région de la Bohème méridionale - galerie et collège jésuite (Kutná Hora)

(Gaetano Donizetti - L´elisir D´amore (Nápoj lásky))

samedi 10.2.2018 17:45

Cinéma Modrý kříž (Kutná Hora)

(4 společný ples neziskových organizací)

(4 společný ples neziskových organizací)

samedi 10.2.2018 20:00

(Kutná Hora)

(Debustrol + special guest)

samedi 10.2.2018 21:00

Club Tcheque 1 (Kutná Hora)

(Vnitřek lesa - Z cyklu práce na papíře ze sbírek GASK)

dimanche 11.2.2018  - 13.5.2018

Galerie de la région de la Bohème méridionale - galerie et collège jésuite (Kutná Hora)

(Dana Puchnarová: Pokus o překonání hranice)

dimanche 11.2.2018  - 13.5.2018

Galerie de la région de la Bohème méridionale - galerie et collège jésuite (Kutná Hora)

(Dětský maškarní karneval)

(Dětský maškarní karneval)

dimanche 11.2.2018 14:00 - 11.2.2018

(Kutná Hora)

(Karneval)

(Karneval)

dimanche 11.2.2018 15:00

Maison d´enfants et de jeunesse (Kutná Hora)

(Dernisáž výstavy Lajka: Od filmu k divadlu a zpět)

dimanche 11.2.2018 16:00

Galerie de la région de la Bohème méridionale - galerie et collège jésuite (Kutná Hora)

(Čertoviny)

samedi 6.1.2018 16:00
samedi 6.1.2018 19:00
dimanche 7.1.2018 16:00
samedi 13.1.2018 16:00
samedi 3.2.2018 16:00
samedi 3.2.2018 19:00
dimanche 11.2.2018 16:00

Cinéma Modrý kříž (Kutná Hora)

(Hrátky s pamětí)

mardi 17.3.2015 13:00
mardi 14.4.2015 13:00
mardi 5.5.2015 13:00
lundi 12.2.2018 9:30

(Kutná Hora)

(Cyklus Cestománie: Izrael - země zaslíbená)

lundi 12.2.2018 17:30

Club Sous la lampe (Kutná Hora)

(Vznik Československé republiky a proměny politického systému)

(Vznik Československé republiky a proměny politického systému)

mardi 13.2.2018 9:00 - 13.2.2018

Galerie de la région de la Bohème méridionale - galerie et collège jésuite (Kutná Hora)

(Husovy stopy)

mardi 13.2.2018 17:00

(Kutná Hora)

(Krize manželství - co k ní vede a jak jí předcházet)

mardi 13.2.2018 19:00

Hôtel Au Bourreau (Kutná Hora)

(Kavárnička s masopustním veselím)

mercredi 14.2.2018 14:00

(Kutná Hora)

(Nejúspěšnější sportovec Kutné Hory roku 2017)

mercredi 14.2.2018 18:00

Théâtre municipal Tyl (Kutná Hora)

(Mše svatá na popeleční středu)

mercredi 14.2.2018 18:00

Église Sainte Barbara (Kutná Hora)

(Čtenářský klub pro děti od 7 - do 10 let)

jeudi 12.10.2017 15:00
jeudi 11.1.2018 15:00
jeudi 15.2.2018 15:00

(Kutná Hora)

(Padesát odstínů svobody)

jeudi 8.2.2018 0:01
jeudi 8.2.2018 19:00
vendredi 9.2.2018 19:00
dimanche 11.2.2018 19:00
lundi 12.2.2018 19:00
mardi 13.2.2018 19:00
mercredi 14.2.2018 19:00
jeudi 15.2.2018 19:00

Cinéma Modrý kříž (Kutná Hora)

(Stand-up Show s Underground Comedy)

jeudi 15.2.2018 19:00

Théâtre municipal Tyl (Kutná Hora)

(Skleněný zvěřinec)

vendredi 16.2.2018 19:00

Théâtre municipal Tyl (Kutná Hora)

(Maturitní ples VOŠ a SPŠ Kutná Hora - E4C / IT4)

(Maturitní ples VOŠ a SPŠ Kutná Hora - E4C / IT4)

vendredi 16.2.2018 19:00

(Kutná Hora)

(Špindl)

jeudi 21.12.2017 19:00
vendredi 22.12.2017 19:00
vendredi 29.12.2017 19:00
dimanche 4.2.2018 19:00
vendredi 16.2.2018 19:00

Cinéma Modrý kříž (Kutná Hora)

(Circus problem)

vendredi 16.2.2018 21:00

Club Tcheque 1 (Kutná Hora)

(Vycházka zeměpisného a vlastivědného sdružení, zamrzlý (?) zimní Katlov a okolí)

samedi 17.2.2018 9:00

Kutná Hora

(Paddington 2)

dimanche 17.12.2017 16:00
samedi 17.2.2018 16:00

Cinéma Modrý kříž (Kutná Hora)

(5 let na scéně)

samedi 17.2.2018 17:00

Théâtre municipal Tyl (Kutná Hora)

(Maturitní ples C4A gymnázia Jiřího Ortena)

(Maturitní ples C4A gymnázia Jiřího Ortena)

samedi 17.2.2018 19:00

(Kutná Hora)

(Bigboss, Roxor, Sectesy)

samedi 17.2.2018 21:00

Club Tcheque 1 (Kutná Hora)

(Black Panther)

dimanche 18.2.2018 16:00

Cinéma Modrý kříž (Kutná Hora)

(Josef Fousek)

lundi 19.2.2018 19:00

Théâtre municipal Tyl (Kutná Hora)

(Ten verš si tiše říkám)

mardi 20.2.2018 8:30

(Kutná Hora)

(G. Verdi - Trubadúr: Velkoplošná DVD projekce)

mardi 20.2.2018 18:00

(Kutná Hora)

(Kavárna s překvapením - pobaltské republiky)

mercredi 21.2.2018 19:00

(Kutná Hora)

(Hmyz)

mercredi 21.2.2018 19:00

Cinéma Modrý kříž (Kutná Hora)

(Soňa Norisová a Fragile)

mercredi 21.2.2018 19:00

Théâtre municipal Tyl (Kutná Hora)

(Patricie Koubská - Biblická pátrání)

jeudi 22.2.2018  - mardi 20.3.2018

(Kutná Hora)

(Čtenářský klubík pro děti od 4 do 7 let)

jeudi 19.10.2017 15:00
jeudi 18.1.2018 15:00
jeudi 22.2.2018 15:00

(Kutná Hora)

(Gjo band aneb když hudba pomáhá)

(Gjo band aneb když hudba pomáhá)

jeudi 22.2.2018 18:00

(Kutná Hora)

(Jana Dasová - Barvy, čáry, obrazy)

vendredi 23.2.2018  - dimanche 11.3.2018

Maison d´association - salla d'exposition (Kutná Hora)

(Věčně tvá nevěrná)

vendredi 23.2.2018 19:00

Cinéma Modrý kříž (Kutná Hora)

(Tommy Poser, Náhodný výběr, DC Radio)

vendredi 23.2.2018 21:00

Club Tcheque 1 (Kutná Hora)

(Zahájení výstavní sezony jaro / léto 2018)

samedi 24.2.2018 0:00

Galerie de la région de la Bohème méridionale - galerie et collège jésuite (Kutná Hora)

(Kaňkovský masopust)

samedi 24.2.2018 9:30

Kutná Hora

(Pohled dravce: Mezigenerační výtvarná dílna pro rodiny)

samedi 24.2.2018 13:00

Galerie de la région de la Bohème méridionale - galerie et collège jésuite (Kutná Hora)

(Krmení lesní zvěře)

samedi 24.2.2018 14:00

Kutná Hora

(Anno Domini 1918: Gustav Klimt a Egon Schiele)

samedi 24.2.2018 16:00

Galerie de la région de la Bohème méridionale - galerie et collège jésuite (Kutná Hora)

(Giacomo Puccini - La Bohéme (Bohéma))

samedi 24.2.2018 18:15

Cinéma Modrý kříž (Kutná Hora)

(Veselá trojka)

samedi 22.11.2014 19:00
dimanche 24.1.2016 17:00
samedi 21.1.2017 17:00
dimanche 25.2.2018 16:00

Théâtre municipal Tyl (Kutná Hora)

(Sněhová královna: Tajemství ohně a ledu)

dimanche 25.2.2018 16:00

Cinéma Modrý kříž (Kutná Hora)

(Tvář vody)

dimanche 25.2.2018 19:00

Cinéma Modrý kříž (Kutná Hora)

(Příběhy obrazů aneb co nám ve škole neřekli)

lundi 26.2.2018 17:30

Club Sous la lampe (Kutná Hora)

(Jarní příměstský tábor)

(Jarní příměstský tábor)

lundi 26.2.2018 8:30 - 26.2.2018
mardi 27.2.2018 8:30 - 27.2.2018
mercredi 28.2.2018 8:30 - 28.2.2018

Maison d´enfants et de jeunesse (Kutná Hora)

(Akta Pentagon: Skrytá válka)

mercredi 28.2.2018 19:00

Cinéma Modrý kříž (Kutná Hora)

(Dámský večer)

(Dámský večer)

jeudi 8.3.2018 17:30

Galerie de la région de la Bohème méridionale - galerie et collège jésuite (Kutná Hora)

(Strukturální malba špachtlí - krajinomalba)

samedi 17.3.2018 9:00 - 17.3.2018

(Kutná Hora)

(Strukturální malba špachtlí - portrét)

dimanche 18.3.2018 9:00 - 18.3.2018

(Kutná Hora)

(Rovnodennost v sedlecké katedrále)

mardi 20.3.2018

Monastère de Sedlec avec cathédrale de l'Assomption et de Saint-Jean-Baptiste (Kutná Hora)

(Operetní revue Jany Štěrbové)

lundi 26.3.2018 18:00

Théâtre municipal Tyl (Kutná Hora)

(Sedlecká pouť)

jeudi 24.3.2016
vendredi 25.3.2016
samedi 26.3.2016
dimanche 27.3.2016
lundi 28.3.2016
vendredi 14.4.2017
samedi 15.4.2017
dimanche 16.4.2017
lundi 17.4.2017
vendredi 30.3.2018
samedi 31.3.2018
dimanche 1.4.2018
lundi 2.4.2018

Kutná Hora

(O kutnohorský groš)

dimanche 15.4.2018

(Kutná Hora)

(Kutná Hora Spartan Sprint)

samedi 28.4.2018

Kutná Hora

(Cukrářské slavnosti)

samedi 5.5.2018

Hrádek (Kutná Hora)

(Mistrovství ČR horských kol KH tour)

samedi 5.5.2018
dimanche 6.5.2018

Kutná Hora

(Noc literatury)

vendredi 11.5.2018

Kutná Hora

(Chuť Itálie)

samedi 12.5.2018

Galerie de la région de la Bohème méridionale - galerie et collège jésuite (Kutná Hora)

(Muzejní noc)

vendredi 18.5.2018

Kutná Hora

(Slavnosti piva Kutná Hora)

samedi 19.5.2018

(Kutná Hora)

(Jarní putování se sv. Jakubem)

(Jarní putování se sv. Jakubem)

samedi 19.5.2018

Kutná Hora

(Noc kostelů)

vendredi 25.5.2018

Kutná Hora

(Gastroslavnosti)

samedi 26.5.2018

Kutná Hora

(Pochod kutnohorských havířů)

(Pochod kutnohorských havířů)

samedi 26.5.2018 8:00 - 26.5.2018

Kutná Hora

(Mezinárodní hudební festival)

samedi 2.6.2018  - dimanche 10.6.2018

Kutná Hora

(Sousedský jarmark)

samedi 2.6.2018

Galerie de la région de la Bohème méridionale - galerie et collège jésuite (Kutná Hora)

(Operní týden)

vendredi 15.6.2018  - dimanche 24.6.2018

Kutná Hora

(Královské stříbření Kutné Hory - XXVII. ročník)

samedi 23.6.2018
dimanche 24.6.2018

Kutná Hora

(Creepy teepee)

vendredi 6.7.2018  - dimanche 8.7.2018

Seifertovy sady (Kutná Hora)

(Partička)

vendredi 13.7.2018

Galerie de la région de la Bohème méridionale - galerie et collège jésuite (Kutná Hora)

(Kutnohorský strongman)

samedi 21.7.2018

Kollárova (Kutná Hora)

(Oslavy svátku sv. Jakuba)

samedi 21.7.2018
dimanche 22.7.2018

Eglise Saint-Jacques (Kutná Hora)

(Kulturní léto v GASK - Kolínský Big band a Michal Malátný)

vendredi 3.8.2018

Galerie de la région de la Bohème méridionale - galerie et collège jésuite (Kutná Hora)

(Dačického 12)

samedi 11.8.2018

Kutná Hora

(Kutnohorská kocábka)

samedi 11.8.2018

Cour Vlašský (Kutná Hora)

(Veteran rallye & srpnové hodování)

vendredi 17.8.2018  - dimanche 19.8.2018

Palackého náměstí (Kutná Hora)

(Kulturní léto v GASK - Happening - kapela Žlutý pes + film Černý Petr)

mardi 21.8.2018

Galerie de la région de la Bohème méridionale - galerie et collège jésuite (Kutná Hora)

(Tyjátrfest)

jeudi 23.8.2018  - dimanche 26.8.2018

Amphithéâtre de Wendy (Kutná Hora)

(Kulturní léto v GASK - Dvojkoncert Voxel a Jelen)

vendredi 31.8.2018

Galerie de la région de la Bohème méridionale - galerie et collège jésuite (Kutná Hora)

(Ortenova Kutná Hora)

vendredi 7.9.2018  - dimanche 9.9.2018

Kutná Hora

(Fox festival)

samedi 8.9.2018

(Kutná Hora)

(Dny evropského dědictví)

samedi 8.9.2018
dimanche 9.9.2018

Kutná Hora

(Svatováclavské slavnosti)

samedi 29.9.2018

Palackého náměstí (Kutná Hora)

(Pochod za malínským křenem)

samedi 6.10.2018

Kutná Hora

Enregistrements recherchés: 154

nahoru ^ | tisk | komentovat

Viewed 304 times