Vacances en République tchèque:CZeCOTTourmapsLa Bohême de l‘EstUNESCOVacances activesHoraires

skočit na navigaci | skočit na obsah


non connecté
Ouvrir la session
la choix d'une langue: cn cz de en es fr it jp nl pl ru

Český Krumlov.
fotografie: précédente | suivante

nahoru ^


Český Krumlov - Calendrier des actions

Actions recommandées

(Pevnost Boyard)

vendredi 2.2.2018 9:00

Maison d´enfants et de jeunesse (Český Krumlov)

(Krumlovský masopust)

samedi 10.2.2018  - mardi 13.2.2018

Český Krumlov

Recherche des actions

(Pavel Brázda: Retrospektiva)

jeudi 13.4.2017  - dimanche 28.1.2018

Egon Schiele Art Centrum (Český Krumlov)

(Filmová výstava Anděl Páně 2)

samedi 28.10.2017  - 31.3.2018

(Český Krumlov)

(Výstava soutěžních prací)

mercredi 29.11.2017  - vendredi 2.2.2018

(Český Krumlov)

(Ukrajina 2017)

(Ukrajina 2017)

jeudi 4.1.2018  - mercredi 28.2.2018

(Český Krumlov)

(Poutní areál na Křížové hoře)

samedi 6.1.2018  - dimanche 30.12.2018

(Český Krumlov)

(Křest knihy Modrý Pánbůh)

lundi 22.1.2018 18:00 - 22.1.2018

(Český Krumlov)

(Miroslav Donutil - Cestou necestou)

mercredi 26.7.2017 19:00
samedi 13.1.2018 19:00
jeudi 25.1.2018 19:00

(Český Krumlov)

(Klub úsměv - stolní hry)

vendredi 26.1.2018 14:00

Maison d´enfants et de jeunesse (Český Krumlov)

(Krajský přebor jednotlivců dospělých v badmintonu 2018)

samedi 27.1.2018 9:00 - 27.1.2018

(Český Krumlov)

(Grand prix "d" jednotlivců kategorie u13 v badmintonu 2018)

dimanche 28.1.2018 9:00 - 28.1.2018

(Český Krumlov)

(Černá hodinka 3 - Barevný rok Karla Čapka)

mardi 30.1.2018 18:00 - 30.1.2018

(Český Krumlov)

(Pevnost Boyard)

vendredi 2.2.2018 9:00

Maison d´enfants et de jeunesse (Český Krumlov)

(Klub úsměv - pohybové hry)

vendredi 2.2.2018 14:00

Maison d´enfants et de jeunesse (Český Krumlov)

(Galapágy, Ekvádor a Bolívie - Z posledního ráje na zemi až po Tibet jižní Ameriky)

mardi 6.2.2018 18:00 - 6.2.2018

(Český Krumlov)

(Masopust je tady)

mercredi 7.2.2018 16:30 - 7.2.2018

(Český Krumlov)

(Krav Maga - nová třída)

mercredi 7.2.2018 20:15 - 7.2.2018

(Český Krumlov)

(Krumlovský masopust)

samedi 10.2.2018  - mardi 13.2.2018

Český Krumlov

(Mlčení bobříků)

samedi 10.2.2018 19:30 - 10.2.2018

Théâtre municipal de Český Krumlov (Český Krumlov)

(Maškarní bál pro nejmenší)

(Maškarní bál pro nejmenší)

dimanche 11.2.2018 14:30 - 11.2.2018

Maison d´enfants et de jeunesse (Český Krumlov)

(Masopustní průvod městem)

mardi 13.2.2018 16:00

Český Krumlov

(Příležitost pro talenty)

jeudi 15.2.2018 18:00 - 15.2.2018

(Český Krumlov)

(Klub úsměv - vaření)

vendredi 16.2.2018 14:00

Maison d´enfants et de jeunesse (Český Krumlov)

(O statečném kováři Mikešovi)

dimanche 18.2.2018 15:00 - 18.2.2018

Théâtre municipal de Český Krumlov (Český Krumlov)

(Skutečné příčiny nemocí)

jeudi 22.2.2018 18:00 - 22.2.2018

(Český Krumlov)

(Přástky Český Krumlov)

vendredi 23.2.2018 16:00 - dimanche 25.2.2018 18:00

(Český Krumlov)

(Grand prix "D" jednotlivců kategorie u15 v badmintonu 2018)

samedi 24.2.2018 9:00 - 24.2.2018

(Český Krumlov)

(Finále krajského přeboru družstev dospělých 2017/2018)

dimanche 25.2.2018 9:00 - 25.2.2018

(Český Krumlov)

(4. kolo extraligy smíšených družstev v badmintonu 2017/2018)

dimanche 25.2.2018 13:00 - 25.2.2018

(Český Krumlov)

(Autorské čtení Jiřího Hájíčka)

lundi 26.2.2018 18:30 - 26.2.2018

(Český Krumlov)

(Černá hodinka 4 - pověsti ze staré Šumavy)

mardi 27.2.2018 18:00 - 27.2.2018

(Český Krumlov)

(Pardál)

mercredi 28.2.2018 19:30 - 28.2.2018

Théâtre municipal de Český Krumlov (Český Krumlov)

(Jeff Baron – Návštěvy u pana Greena)

lundi 26.3.2012 18:30 - 26.3.2012
mercredi 7.3.2018 19:30 - 7.3.2018

Théâtre municipal de Český Krumlov (Český Krumlov)

(Pavel Callta)

vendredi 9.3.2018 20:00 - 9.3.2018

Petite fabrique (Český Krumlov)

(Z pohlednic Českého Krumlova)

mardi 13.3.2018 19:00

Musée Atelier photo Seidel (Český Krumlov)

(Hana Zagorová a Petr Rezek se skupinou Boom!band Jiřího Dvořáka)

mardi 20.3.2018 19:00

Český Krumlov - château fort et château (Český Krumlov)

(Vánoční koncert: Radůza)

mercredi 21.3.2018 19:30 - 21.3.2018

Théâtre municipal de Český Krumlov (Český Krumlov)

(Tomáš Baránek - Jak sbalit ženu 2.0)

lundi 26.3.2018 18:30 - 26.3.2018

Théâtre municipal de Český Krumlov (Český Krumlov)

(Velikonoce v Českém Krumlově)

jeudi 13.4.2017  - lundi 17.4.2017
jeudi 29.3.2018  - lundi 2.4.2018

Český Krumlov

(Můj nejlepší kamarád)

mardi 3.4.2018 19:30 - 3.4.2018

Théâtre municipal de Český Krumlov (Český Krumlov)

(FZ Forza Czech U17 international 2018)

jeudi 5.4.2018 9:00 - 5.4.2018
vendredi 6.4.2018 9:00 - 6.4.2018
samedi 7.4.2018 9:00 - 7.4.2018

(Český Krumlov)

(Trautenberk + Satisfucktion)

vendredi 24.2.2017 20:00
samedi 7.4.2018 20:00

Petite fabrique (Český Krumlov)

(Krajský přebor družstev žáků v badmintonu 2018 - 3. kolo)

samedi 14.4.2018 9:00 - 14.4.2018

(Český Krumlov)

(Poletíme?)

samedi 14.4.2018 20:00

Petite fabrique (Český Krumlov)

(30. ročník turnaje o českokrumlovský pohár regionálních výběrů u13 v badmintonu)

samedi 28.4.2018 9:00 - 28.4.2018
dimanche 29.4.2018 9:00 - 29.4.2018

(Český Krumlov)

(Bohemian Spring Fondo)

samedi 5.5.2018

Český Krumlov

(Co takhle ke zpovědi)

lundi 7.5.2018 19:30 - 7.5.2018

Théâtre municipal de Český Krumlov (Český Krumlov)

(Maďarský den v klášteře Zlatá Koruna)

lundi 8.5.2017 10:00 - 8.5.2017
mardi 8.5.2018

Couronne d'Or - monastère cistercien (Český Krumlov)

(Obsluhoval jsem anglického krále)

samedi 19.5.2018 19:30 - 19.5.2018

Théâtre municipal de Český Krumlov (Český Krumlov)

(4TET v Českém Krumlově - verze IV.)

vendredi 25.5.2018 19:00

Manège de château (Český Krumlov)

(Open air foto festival)

jeudi 7.6.2018  - dimanche 10.6.2018

Český Krumlov

(FZ Forza cup 2018 - mezinárodní turnaj mládeže v badmintonu 2018 - 33. ročník)

vendredi 8.6.2018 12:00 - 8.6.2018

(Český Krumlov)

(Slavnosti pětilisté růže)

vendredi 22.6.2018  - dimanche 24.6.2018

Český Krumlov

(Dracula)

mercredi 6.6.2018 21:30 - 6.6.2018
jeudi 7.6.2018 21:30 - 7.6.2018
vendredi 8.6.2018 21:30 - 8.6.2018
samedi 9.6.2018 21:30 - 9.6.2018
dimanche 10.6.2018 21:30 - 10.6.2018
mardi 12.6.2018 21:30 - 12.6.2018
mercredi 13.6.2018 21:30 - 13.6.2018
jeudi 14.6.2018 21:30 - 14.6.2018
vendredi 15.6.2018 21:30 - 15.6.2018
samedi 16.6.2018 21:30 - 16.6.2018
dimanche 17.6.2018 21:30 - 17.6.2018
mardi 19.6.2018 21:30 - 19.6.2018
mercredi 20.6.2018 21:30 - 20.6.2018
jeudi 21.6.2018 21:30 - 21.6.2018
vendredi 22.6.2018 21:30 - 22.6.2018
samedi 23.6.2018 21:30 - 23.6.2018

Scène tournante (Český Krumlov)

(Dekameron / Martin Glaser - Olga Šubrtová)

mercredi 21.8.2013 20:30
jeudi 22.8.2013 20:30
vendredi 23.8.2013 20:30
samedi 24.8.2013 20:30
dimanche 25.8.2013 20:30
lundi 26.8.2013 20:30
mardi 27.8.2013 20:30
mercredi 28.8.2013 20:30
jeudi 29.8.2013 20:30
vendredi 30.8.2013 20:30
samedi 31.8.2013 20:30
dimanche 1.9.2013 20:30
vendredi 6.9.2013 20:00
samedi 7.9.2013 20:00
mercredi 28.6.2017 21:30
jeudi 29.6.2017 21:30
vendredi 30.6.2017 21:30
samedi 1.7.2017 21:30
dimanche 2.7.2017 21:30
lundi 3.7.2017 21:30
mardi 4.7.2017 21:30
mercredi 5.7.2017 21:30
jeudi 6.7.2017 21:30
vendredi 7.7.2017 21:30
samedi 8.7.2017 21:30
dimanche 9.7.2017 21:30
mercredi 27.6.2018 21:30 - 27.6.2018
jeudi 28.6.2018 21:30 - 28.6.2018
vendredi 29.6.2018 21:30 - 29.6.2018
samedi 30.6.2018 21:30 - 30.6.2018
dimanche 1.7.2018 21:30 - 1.7.2018
mardi 3.7.2018 21:30 - 3.7.2018
mercredi 4.7.2018 21:30 - 4.7.2018
jeudi 5.7.2018 21:30 - 5.7.2018
vendredi 6.7.2018 21:30 - 6.7.2018
samedi 7.7.2018 21:30 - 7.7.2018

Scène tournante (Český Krumlov)

(Rusalka)

mardi 9.8.2016 21:00
mercredi 10.8.2016 21:00
jeudi 11.8.2016 21:00
vendredi 12.8.2016 21:00
samedi 13.8.2016 21:00
dimanche 14.8.2016 21:00
mercredi 9.8.2017 21:00
jeudi 10.8.2017 21:00
vendredi 11.8.2017 21:00
samedi 12.8.2017 21:00
dimanche 13.8.2017 21:00
mardi 10.7.2018 21:30 - 10.7.2018
mercredi 11.7.2018 21:30 - 11.7.2018
jeudi 12.7.2018 21:30 - 12.7.2018
vendredi 13.7.2018 21:30 - 13.7.2018
samedi 14.7.2018 21:30 - 14.7.2018
dimanche 15.7.2018 21:30 - 15.7.2018

Scène tournante (Český Krumlov)

(Festive overture, hudebně obrazová féerie)

vendredi 20.7.2018 21:00

Manège de château (Český Krumlov)

(Piotr Beczała /tenor/ a Sondra Radvanovsky /soprán/, PKF - Prague Philharmonia, Leoš Svárovský /dirigent/)

samedi 21.7.2018 20:30

Brasserie Eggenberg (Český Krumlov)

(Jaroslav Tůma /varhany/)

dimanche 22.7.2018 11:00

(Český Krumlov)

(Miroslav Ambroš /housle/ a Jaroslaw Nadrzycki /housle/, Jihočeská Filharmonie, Jan Kučera /dirigent/)

mardi 24.7.2018 19:30

Český Krumlov - château fort et château (Český Krumlov)

(Wihanovo kvarteto - Pocta Leoši Janáčkovi)

mercredi 25.7.2018 19:30

Český Krumlov - château fort et château (Český Krumlov)

(Cigánski diabli)

jeudi 26.7.2018 19:30

Manège de château (Český Krumlov)

(Mee-hae Ryo /violoncello/, Symfonický orchestr Českého rozhlasu, Christian Schulz /dirigent/)

vendredi 27.7.2018 19:30

Manège de château (Český Krumlov)

(Pocta Leonardu Bernsteinovi - The best songs from musicals)

samedi 28.7.2018 20:30

Brasserie Eggenberg (Český Krumlov)

(Trubadúr)

vendredi 14.7.2017 21:30
samedi 15.7.2017 21:30
dimanche 16.7.2017 21:30
mardi 18.7.2017 21:30
mercredi 19.7.2017 21:30
jeudi 20.7.2017 21:30
vendredi 21.7.2017 21:30
samedi 22.7.2017 21:30
mercredi 18.7.2018 21:30 - 18.7.2018
jeudi 19.7.2018 21:30 - 19.7.2018
samedi 21.7.2018 21:30 - 21.7.2018
dimanche 22.7.2018 21:30 - 22.7.2018
mercredi 25.7.2018 21:30 - 25.7.2018
jeudi 26.7.2018 21:30 - 26.7.2018
vendredi 27.7.2018 21:30 - 27.7.2018
samedi 28.7.2018 21:30 - 28.7.2018
dimanche 29.7.2018 21:30 - 29.7.2018

Scène tournante (Český Krumlov)

(Francisextet)

mardi 31.7.2018 19:30

Český Krumlov - château fort et château (Český Krumlov)

(Florea Theatrum - Georg Friedrich Händel: Terpsichora)

mardi 31.7.2018 21:00

Český Krumlov

(Pavel Steidl /kytara/)

mercredi 1.8.2018 19:30

Český Krumlov - château fort et château (Český Krumlov)

(Hradišťan & Jiří Pavlica)

jeudi 2.8.2018 19:00

Český Krumlov

(Javier Perianes /klavír/, Filharmonie B. Martinů, Manuel Hernández-silva /dirigent/)

vendredi 3.8.2018 19:30

Manège de château (Český Krumlov)

(Keep Swinging! Jan Smigmator, Dasha, Tom Gaebel, RTV Bigband Felixe Slováčka Ad.)

samedi 4.8.2018 20:30

Brasserie Eggenberg (Český Krumlov)

(Schola gregoriana pragensis)

dimanche 5.8.2018 11:00

(Český Krumlov)

(Valmont)

mercredi 26.7.2017 21:30
jeudi 27.7.2017 21:30
vendredi 28.7.2017 21:30
samedi 29.7.2017 21:30
dimanche 30.7.2017 21:30
mercredi 1.8.2018 21:00 - 1.8.2018
jeudi 2.8.2018 21:00 - 2.8.2018
vendredi 3.8.2018 21:00 - 3.8.2018
samedi 4.8.2018 21:00 - 4.8.2018
dimanche 5.8.2018 21:00 - 5.8.2018

Scène tournante (Český Krumlov)

(Jiří Bárta /violoncello/)

mardi 7.8.2018 19:30

Český Krumlov - château fort et château (Český Krumlov)

(Olga Šroubková /housle/, Sukův komorní orchestr, Nikol Kraft /dirigentka/)

mercredi 8.8.2018 19:30

Český Krumlov - château fort et château (Český Krumlov)

(Concilium musicum Wien)

jeudi 9.8.2018 19:30

Český Krumlov - château fort et château (Český Krumlov)

(Tanja Becker-bender /housle/, Jihočeská Filharmonie, Manuel Hernández-silva /dirigent/)

vendredi 10.8.2018 19:30

Manège de château (Český Krumlov)

(Česko-slovenský večer - oslava stých narozenin našeho státu)

samedi 11.8.2018 19:30

náměstí Svornosti (Český Krumlov)

(Příhody lišky Bystroušky)

jeudi 14.7.2016 21:30
vendredi 15.7.2016 21:30
samedi 16.7.2016 21:30
mardi 19.7.2016 21:30
mercredi 20.7.2016 21:30
jeudi 21.7.2016 21:30
samedi 23.7.2016 21:30
mercredi 2.8.2017 21:00
jeudi 3.8.2017 21:00
vendredi 4.8.2017 21:00
samedi 5.8.2017 21:00
dimanche 6.8.2017 21:00
mercredi 8.8.2018 21:00 - 8.8.2018
jeudi 9.8.2018 21:00 - 9.8.2018
vendredi 10.8.2018 21:00 - 10.8.2018
samedi 11.8.2018 21:00 - 11.8.2018

Scène tournante (Český Krumlov)

(Krajem pětilisté růže)

jeudi 16.8.2018  - samedi 18.8.2018

Český Krumlov

(Pták Ohnivák a lišák Zorro)

samedi 15.6.2013 17:00
dimanche 16.6.2013 17:00
samedi 22.6.2013 17:00
vendredi 5.7.2013 17:00
samedi 6.7.2013 17:00
vendredi 12.7.2013 17:00
samedi 13.7.2013 17:00
vendredi 9.8.2013 16:00
samedi 10.8.2013 16:00
vendredi 16.8.2013 16:00
samedi 17.8.2013 16:00
vendredi 23.8.2013 16:00
samedi 24.8.2013 16:00
jeudi 31.7.2014 16:00
vendredi 1.8.2014 16:00
samedi 2.8.2014 16:00
vendredi 8.8.2014 16:00
samedi 9.8.2014 16:00
jeudi 14.8.2014 16:00
vendredi 15.8.2014 16:00
vendredi 29.8.2014 16:00
samedi 30.8.2014 16:00
samedi 1.7.2017 17:00
dimanche 2.7.2017 17:00
mercredi 5.7.2017 17:00
jeudi 6.7.2017 17:00
vendredi 7.7.2017 17:00
samedi 8.7.2017 17:00
samedi 5.8.2017 16:00
dimanche 6.8.2017 16:00
jeudi 7.9.2017 20:00
vendredi 8.9.2017 20:00
samedi 9.9.2017 20:00
samedi 1.9.2018 16:00

Scène tournante (Český Krumlov)

(Pes baskervillský)

mardi 16.8.2016 20:30
mercredi 17.8.2016 20:30
jeudi 18.8.2016 20:30
vendredi 19.8.2016 20:30
samedi 20.8.2016 20:30
dimanche 21.8.2016 20:30
mardi 23.8.2016 20:30
mercredi 24.8.2016 20:30
jeudi 25.8.2016 20:30
vendredi 26.8.2016 20:30
samedi 27.8.2016 20:30
dimanche 28.8.2016 20:30
mardi 30.8.2016 20:30
mercredi 31.8.2016 20:30
jeudi 1.9.2016 20:30
vendredi 2.9.2016 20:30
samedi 3.9.2016 20:30
dimanche 4.9.2016 20:30
mercredi 7.6.2017 21:30
jeudi 8.6.2017 21:30
vendredi 9.6.2017 21:30
samedi 10.6.2017 21:30
dimanche 11.6.2017 21:30
mardi 13.6.2017 21:30
mercredi 14.6.2017 21:30
jeudi 15.6.2017 21:30
vendredi 16.6.2017 21:30
samedi 17.6.2017 21:30
dimanche 18.6.2017 21:30
mardi 20.6.2017 21:30
mercredi 21.6.2017 21:30
jeudi 22.6.2017 21:30
vendredi 23.6.2017 21:30
samedi 24.6.2017 21:30
mardi 14.8.2018 20:30 - 14.8.2018
mercredi 15.8.2018 20:30 - 15.8.2018
jeudi 16.8.2018 20:30 - 16.8.2018
vendredi 17.8.2018 20:30 - 17.8.2018
samedi 18.8.2018 20:30 - 18.8.2018
dimanche 19.8.2018 20:30 - 19.8.2018
mardi 21.8.2018 20:30 - 21.8.2018
mercredi 22.8.2018 20:30 - 22.8.2018
jeudi 23.8.2018 20:30 - 23.8.2018
vendredi 24.8.2018 20:30 - 24.8.2018
samedi 25.8.2018 20:30 - 25.8.2018
dimanche 26.8.2018 20:30 - 26.8.2018
mardi 28.8.2018 20:30 - 28.8.2018
mercredi 29.8.2018 20:30 - 29.8.2018
jeudi 30.8.2018 20:30 - 30.8.2018
vendredi 31.8.2018 20:30 - 31.8.2018
samedi 1.9.2018 20:30 - 1.9.2018
dimanche 2.9.2018 20:30 - 2.9.2018

Scène tournante (Český Krumlov)

(Ztracený svět)

vendredi 29.6.2018 16:00 - 29.6.2018
samedi 30.6.2018 16:00 - 30.6.2018
dimanche 1.7.2018 16:00 - 1.7.2018
mercredi 4.7.2018 16:00 - 4.7.2018
jeudi 5.7.2018 16:00 - 5.7.2018
vendredi 6.7.2018 16:00 - 6.7.2018
samedi 7.7.2018 16:00 - 7.7.2018
jeudi 16.8.2018 16:00 - 16.8.2018
vendredi 17.8.2018 16:00 - 17.8.2018
samedi 18.8.2018 16:00 - 18.8.2018
dimanche 19.8.2018 16:00 - 19.8.2018
jeudi 30.8.2018 16:00 - 30.8.2018
vendredi 31.8.2018 16:00 - 31.8.2018
dimanche 2.9.2018 16:00 - 2.9.2018
jeudi 6.9.2018 20:00 - 6.9.2018
vendredi 7.9.2018 20:00 - 7.9.2018
samedi 8.9.2018 20:00 - 8.9.2018
dimanche 9.9.2018 20:00 - 9.9.2018

Scène tournante (Český Krumlov)

(Musica da camera e da chiesa)

vendredi 21.9.2018 19:00

(Český Krumlov)

(Hausmusik)

samedi 22.9.2018 13:00

Český Krumlov - château fort et château (Český Krumlov)

(Andělské dialogy)

samedi 22.9.2018 19:00

(Český Krumlov)

(Barokní ohňostroj a barokní iluminace)

samedi 22.9.2018 21:00

Český Krumlov - château fort et château (Český Krumlov)

(Cantiones sacrae)

dimanche 23.9.2018 11:00

(Český Krumlov)

(Antonio Gianettini: Lingresso Alla Giovent di Claudio Nerone)

vendredi 21.9.2018 18:00
samedi 22.9.2018 17:00
dimanche 23.9.2018 17:00

Český Krumlov - château fort et château (Český Krumlov)

(Krumlovský vodácký maraton)

vendredi 13.10.2017  - samedi 14.10.2017
vendredi 12.10.2018  - samedi 13.10.2018

Český Krumlov

(Festival vína Český Krumlov)

vendredi 27.10.2017  - jeudi 30.11.2017
vendredi 26.10.2018  - 30.11.2018

Český Krumlov

Enregistrements recherchés: 90

nahoru ^ | tisk | komentovat

Viewed 344 times